DOM | S7 | STREFA EKONOMICZNA | POTENCJAŁ
Książ Mały gm. Książ Wielki Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 01 Maj, 2026 19:16
790 000 zł
3027 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:261 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Pow. działki:1359 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2015
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 790 000 zł / 3027 zł/m2
Opis oferty
DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM – 1359 m² | KSIĄŻ WIELKI| BLISKO S7 I STREFY EKONOMICZNEJ
INWESTYCJA Z PRZYSZŁOŚCIĄ – LOKALIZACJA, KTÓRA ZYSKUJE NA
WARTOŚCI
Na sprzedaż DOM NA DUŻEJ DZIAŁCE W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI,
położony w dynamicznie rozwijającym się rejonie – Książ
Wielki, w pobliżu planowanej strefy ekonomicznej oraz trasy Droga
ekspresowa S7.
To idealna oferta dla:
✔ inwestorów szukających gruntu pod przyszłą zabudowę
wielorodzinną
✔ osób planujących budowę drugiego domu
✔ rodzin szukających domu blisko centrum
✔ przedsiębiorców chcących wykorzystać rozwój okolicy
KLUCZOWE PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI
✔ Powierzchnia działki: 1 359 m²
✔ możliwość wydzielenia dodatkowej działki budowlanej
✔ Budynek mieszkalny:
– powierzchnia zabudowy: 179,5 m²
– powierzchnia użytkowa: 178,83 m²
– powierzchnia całkowita: 261,03 m²
UKŁAD BUDYNKU
✔ piwnica: 82,20 m²
✔ parter: 97,54 m²
✔ poddasze: 81,29 m² (do wykończenia – możliwość adaptacji)
✔ dom z dużym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym
STANDARD I MEDIA
✔ dachówka ceramiczna
✔ drenaż wokół budynku
✔ aktualny dziennik budowy + projekt zamienny
✔ prąd
✔ gaz (możliwość podłączenia)
✔ kanalizacja
✔ ogrzewanie: piec na pelet
LOKALIZACJA – BLISKO CENTRUM I INFRASTRUKTURY
✔ centrum Książ Wielki – 500 m
✔ sklep Biedronka – 200 m
✔ szkoła, przedszkole – 1,2 km
✔ Strefa Ekonomiczna w Książu Wielkim – 2 km
✔ węzeł Droga ekspresowa S7 – 2 km
✔ Miechów – 15 km
✔ Kraków – 60 km
✔ Kielce – 67 km
POTENCJAŁ INWESTYCYJNY – KLUCZOWY ATUT